Představení

Naší specializací a profesní láskou jsou energeticky efektivní rodinné domy a moderní dřevostavby. Kombinujeme znalostí z projekční praxe, vědecko-výzkumné činnosti a z realizací staveb. Děláme, co nás baví. Na prvním místě je pro nás kvalitně odvedená práce a dobrý vztah s klienty. Našim cílem je být oporou a dobrým rádcem stavebníkům. Jsme tým, který se doplňuje, a tak může nabídnout komplexní a racionální přistup. Kromě autorských projektů pasivních domů vedených od studie po realizaci a odborného poradenství máme každý svoji specializaci.

Michal je autorizovaný inženýr se specializací na návrh specifických částí pasivních domů, což jsou systémy vytápění, větrání, solární systémy a další tepelně-technické a energetické souvislosti.

Veronika se zabývá energetickou optimalizací pasivních budov, vypracování energetických auditů, průkazů energetické náročnosti nebo posudků pro dotační tituly.

Stále se vzděláváme a aplikujeme nejnovější poznatky, stejně jako se někdy vracíme k tradičním technologiím. Účastníme se nebo pořádáme konference, školení a workshopy o pasivních domech a přírodních stavbách.

Můžete nás navštívit v naší energeticky pasivní dřevostavbě, kde vám představíme její fungování v běžném provozu a podělíme se o zkušenosti z její stavby.

Snažíme se podporovat neziskové a charitativní projekty.