Větrání s rekuperací tepla

Projektujeme, ale také vlastnoručně realizujeme naše návrhy řízeného větrání s rekuperací tepla. Díky tomu můžeme dát kompletní záruku za dobře odvedené dílo. Pracujeme pouze s kvalitními a prověřenými materiály s ohledem na jednoduchost, účinnost, čistotu a nízkou hlučnost. Důraz klademe na minimální estetické ovlivnění interiéru budovy vzduchotechnickými rozvody a vyústkami při současném zachování maximální efektivity provozu.

Používáme pouze větrací jednotky certifikované Passive House Institutem. V této době výhradně jednotky Brink, které dosahují nejlepších parametrů na trhu. Rozvody vzduchu provádíme ze spiro potrubí vysoké třídy těsnosti od firmy Lindab, případně používáme pružné čistitelné plastové potrubí s antibakteriální úpravou. Koncové prvky (vyústky) je možné provádět z běžných ventilů nebo designových prvků firem Systemair, Climecon a Lindab.

  • Projekt řízeného větrání s rekuperací tepla provádíme za 5 tis. Kč.
  • Ceny našich realizací větrání s rekuperací tepla "na klíč" (včetně materiálu) se pohybují od 115 tis. Kč za malé a jednoduché řešení do 175 tis. Kč za rozsáhlé a nadstandardní provedení.